Поводом најновијих дешавања у Фудбалском клубу Раднички 1923, на свом инстаграм налогу огласио се градоначелник Крагујевца Никола Дашић. „Апропо очигледно највеће „ексклузиве“ у нашем граду, а у вези са „новим“ кандидатима за директора ФК Раднички 1923, морам замолити стручну јавност, а посебно „професионалне“ медије да не размењују непроверене и апсолутно нетачне информације. Подсетићу да смо […]
Чланак Дашић: Ружно је људе смењивати по порталима и кулоарима се појављује прво на .