Додик: Самит у Санкт Петербургу - позив који се не одбија
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Председник СНСД Милорад Додик изјавио је да је веома почаствован што је делегација Републике Српске дуго година редован гост Међународног економског форума у Санкт Петербургу и истакао да је веома важно што на овогодишњем скупу учествује велики број земаља, укључујући САД.
.. nastavite čitanje ...