Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 11:33:18
Председник СНСД Милорад Додик изјавио је да је веома почаствован што је делегација Републике Српске дуго година редован гост Међународног економског форума у Санкт Петербургу и истакао да је веома важно што на овогодишњем скупу учествује велики број земаља, укључујући САД.