Predstavnici EXPO 2027 Beograd 4. i 5. juna u Vašingtonu učestvuju na nizu skupova usmerenih na jačanje saradnje Srbije i SAD, uz ključni panel u američkom Kongresu. Program okuplja lidere iz institucija, privrede i diplomatije u sklopu promocije predstojeće specijalizovane izložbe u Beogradu. Prvi dan rezervisan je za okrugli sto Atlantskog veća pod nazivom „Inovacije […]
Чланак EXPO 2027 iz Beograda pravo u Vašington: Jačanje saradnje Srbije i SAD се појављује прво на Vesti Online.