Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 16:17:14
Kiša je počela da pada u Beogradu, a sivi oblaci uveliko su se nadvili ne samo u centru prestonice, nego i na obodima. Kiša je protutnjala kroz beogradsku opštinu Čukarica, a olujni oblaci dalje napreduju ka unutrašnjosti grada, nevreme upravo je pogodilo Voždovac, Surčin, Novi Beograd, na auto-putu kiša lije kao iz kabla.