Sjedinjene Američke Države saopštile su da je novi talas iranskih dronova usmeren ka američkim bazama tokom noći uspešno presretnut. Prema navodima američke vojske, protivvazdušna odbrana Centralne komande SAD (CENTCOM) oborila je više bespilotnih letelica koje nisu uspele da pogode svoje mete. Američka strana navodi da tokom napada nije bilo povređenih pripadnika vojske niti oštećenja vojnih […]
Чланак Iran pokrenuo novi napad: Američke baze ponovo na meti се појављује прво на Vesti Online.