Két rendőrt vettek őrizetbe a senjaki gyilkosság ügyében
Magyar Szó
Két rendőrt, a tanúvédelmi egység tagjait vették őrizetbe, mert a gyanú szerint részt vettek Aleksandar Nešović meggyilkolásában a belgrádi Restoran 27 nevű vendéglátóhelyen, a Senjak városrészben – jelentette a Szerbiai RTV. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...