Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 15:49:47
Od kamernog duo projekta Aleksandra Đukića (bas i glas) i Bojana Vulina (gitara) pokrenutog 2017. na Zidiću Doma omladine Beograda, program Monday Blues prerastao je u jedan od najprepoznatljivijih i najdugovečnijih bluz serijala u gradu. Danas, kao Monday Blues Band, u punoj postavi nastavljaju da grade autentičan koncertni doživljaj zasnovan na improvizaciji, neposrednoj komunikaciji sa publikom i muzici bluz velikana.