Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 21:17:46
Предузеће „Путеви Србије“ саопштило је да систем наплате путарине Републике Српске од сутра у 9.00 часова постаје део интегрисаног система електронске наплате путарине „ТОЛЛ4АЛЛ", чиме је омогућено коришћење једног ТАГ уређаја на аутопутевима у РС и Србији.