Objavljeno: Sreda, 3. jun 2026. 18:18:59
У Србији већ деценијама ради Руски дом, али сада је српска омладина добила центар који је више прилагођен њиховим интересовањима и потребама – Рагуза хаб, рекао је представник амбасаде Русије у Београду Александар Конањихин на отварању скупа „Балкански дијалог 2026“.