”ЖЕЛИМ ДА СЕ ПОВУЧЕМ ИЗ ТЕНИСА САД” Сабаленка љута на себе: Ушла сам у неку мрачну рупу
Dnevnik
ПАРИЗ: Белоруска тенисерка Арина Сабаленка рекла је после елиминације са Ролан Гароса да је током меча ушла у неку мрачну рупу и да после није могла да се врати на прави пут
.. nastavite čitanje ...