Ministarstvo spoljnih poslova Crne Gore saopštilo je da je pokrenulo diplomatsku komunikaciju prema institucijama Srbije nakon što je primilo više prijava crnogorskih državljana da im je odbijen ulazak u Srbiju ili da su zadržani na graničnim prelazima. Iz Ministarstva navode da su građani, kao i članovi njihovih porodica, tražili pomoć i pojašnjenje razloga postupanja srpskih […]