Crna Gora traži od Srbije da joj pojasni zašto ne dozvoljava njenim građanima ulazak u zemlju
Sandzacke.rs
Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore saopštilo je da je pokrenulo diplomatsku komunikaciju prema institucijama Srbije nakon što je primilo više prijava crnogorskih državljana da im je odbijen ulazak u Srbiju ili da su zadržani na graničnim prelazima. Iz Ministarstva navode da su građani, kao i članovi njihovih porodica, tražili pomoć i pojašnjenje razloga postupanja srpskih [...]
.. nastavite čitanje ...