Додик из Русије: Настављамо сарадњу са Санкт Петербургом, овде имамо пријатеље
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Председник СНСД-а Милорад Додик истакао је након састанка са губернатором Санкт Петербурга Александром Бегловим, да је сарадња Републике Српске и Русије већ двадесет година на веома високом политичком нивоу и да је уверен да ће са Санкт Петербургом бити реализовано неколико важних пројекта.
.. nastavite čitanje ...