Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 14:01:00
Председник СНСД-а Милорад Додик истакао је након састанка са губернатором Санкт Петербурга Александром Бегловим, да је сарадња Републике Српске и Русије већ двадесет година на веома високом политичком нивоу и да је уверен да ће са Санкт Петербургом бити реализовано неколико важних пројекта.