Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 10:08:18
Председник СНСД-а Милорад Додик уручио је данас гувернеру Санкт Петербурга Александру Беглову Орден заставе Републике Српске са златним венцем и предложио одржавање заједничке седнице влада Српске и Санкт Петербурга.