Додик уручио Орден заставе Српске са златним венцем гувернеру Санкт Петербурга
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Председник СНСД-а Милорад Додик уручио је данас гувернеру Санкт Петербурга Александру Беглову Орден заставе Републике Српске са златним венцем и предложио одржавање заједничке седнице влада Српске и Санкт Петербурга.
.. nastavite čitanje ...