(ФОТО, ВИДЕО) МАЈА ГОЈКОВИЋ ОБИШЛА РЕКОНСТРУИСАНУ ЗДРАВСТВЕНУ СТАНИЦУ У ШАЈКАШУ За модерну амбуланту издвојено скоро 137 милиона динара; Потпуно опремљене гинеколошка, стоматолошка и педијатријска амбуланта
Dnevnik
Председница Покрајинске владе Маја Гојковић обишла је реконструисану Здравствену станицу у Шајкашу и притом истакла колики има значај за све мештане и оне који гравитирају ка овом месту.
.. nastavite čitanje ...