Iz saobraćaja isključeno više od 20 vozača, jedan zbog ponavljanja prekršaja
Najnovije
Policijska uprava u Novom Sadu je, 3. juna, na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala 232 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
.. nastavite čitanje ...