Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 14:53:29
Pevačica Anđela Ignjatović Breskvica na muzičkoj sceni je od 2019. godine. U početku je snimala pesme zajedno sa tadašnjim dečkom Mihajlom Veruovićem Vojažem, a onda je 2021. godine zakoračila u solo vode. Karijera joj ide uzlaznom putanjom i može se reći da živi svoj san.