Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 13:51:36
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин посетио је Центар за несталу и злостављану децу у Новом Саду, где је са председником Центра Игором Јурићем разговарао о програмима подршке деци и породицама, као и о значају превентивног рада у области социјалне заштите.