Mićin tokom posete Centru za nestalu i zlostavljanu decu poručio da podrška deci i porodicama ostaje prioritet grada
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin posetio je Centar za nestalu i zlostavljanu decu u Novom Sadu, gde je sa predsednikom Centra Igorom Jurićem razgovarao o programima podrške deci i porodicama, kao i o značaju preventivnog rada u oblasti socijalne zaštite. Tokom obilaska prostorija Centra, gradonačelnik je imao priliku da se upozna sa radom stručnog tima koji čine socijalni radnici, psiholozi, pedagozi i defektolozi, kao i sa programom „Uključi se", jedinstvenim dnevnim boravkom za decu sa problemima u ponašanju, koji je nakon trogodišnjeg rada dobio licencu i postao zvanična usluga socijalne zaštite.
.. nastavite čitanje ...