Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 12:20:00

Átadták Hajdújáráson a tájházat, amely a Palics-Ludas Közvállalat tulajdonában lévő egykori csőszházból alakult át kulturális színtérré. A régóta használaton kívüli épület hasznosításához Szabadka város önkormányzata teremtette meg a jogi keretet, így a létesítményt Rózsa Sándor Civil Szervezet kapta meg használatra.
Szerző: BB