Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić i otpravnik poslova u Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu Aleksandar Titolo otvorili su danas izložbu „Od konvencije do partnerstva“, posvećenu 145 godina diplomatskih odnosa Srbije i SAD, poručivši da dve zemlje, oslonjene na dugu istoriju saradnje i zajedničke vrednosti, danas grade partnerstvo usmereno ka budućnosti i zajedničkom […]
Чланак Otvorena izložba „Od konvencije do partnerstva“ – 145 godina saradnje Srbije i SAD се појављује прво на Vesti Online.