Otvorena izložba o odnosima Srbije i SAD "Od konvencije do strateškog partnerstva"
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
U Narodnoj biblioteci Srbije danas je otvorena izložba "Od konvencije do strateškog partnerstva, Srbija i SAD kroz 145 godina diplomatskih odnosa".
.. nastavite čitanje ...