СВЕ ИНТЕНЗИВНИЈИ РАДОВИ НА ПРВОМ АУТО-ПУТУ НА ТЕРИТОРИЈИ БАНАТА Трасира се саобраћајница у Јабучком и Мужљанском риту "ВОЈВОЂАНСКО П" ПОЛАКО ДОБИЈА ОБРИСЕ
Dnevnik
Изградња ауто- пута Београд – Зрењанин – Нови Сад је у току на две локације - на територији града Зрењанина, и то у Арадачком и Мужљанском риту, као и у склопу прве деонице, од Борче (Београд) до Јабуке (Панчево), а код Овче се тренутно изводе радови у зони петље и у Јабучком риту. Директор „Коридора Србије” Александар Антић обишао је градилиште у Овчи, као и контролну лабораторију то предузећа за испитивање материјала на овом пројекту.
.. nastavite čitanje ...