Objavljeno: Četvrtak, 4. jun 2026. 10:54:15
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Aleksandra Sofronijević sastala se danas sa ambasadorom Arapske Republike Egipat u Srbiji Ahmadom Salamom Solimanom, sa kojim je razgovarala o daljem unapređenju bilateralne saradnje, sa posebnim akcentom na oblast infrastrukturnih projekata i saobraćaja, u kojima postoji značajan potencijal za intenziviranje saradnje kroz razmenu iskustava i realizaciju zajedničkih inicijativa.