Trgovac iz Bijelog Polja o Tutinu: “Nisam sreo seljake, nego dobre ljude”
Sandzacke.rs
Trgovac iz Bijelog Polja, Edis Pačariz, podijelio je na društvenim mrežama dojmljivo i vrlo detaljno iskustvo sa jedne od najživljih pijaca u Tutinu, opisujući dan ispunjen susretima, razgovorima i, kako kaže, potpuno drugačijom atmosferom od one koju je ranije očekivao. Njegova objava, protkana ličnim zapažanjima i emocijama, izazvala je pažnju javnosti jer donosi sliku svakodnevnog [...]
.. nastavite čitanje ...