У Епицентру о успешности дуалног образовања

Како, након више од 10 година, успешност  „учења кроз рад“ оцењују пионири дуалног образовања у Србији, шта значи за ученике, а шта за послодавце, у емисији Епицентар говори Синиша Којић, директор Средње школе „Кнез Александар Карађорђевић“. Епицентар, четвртак, у 20 часова, на Телевизији Крагујевац!

Чланак У Епицентру о успешности дуалног образовања се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...