Тим за уклањање и уништавање неексплодираних убојних средстава Одељења за цивилну заштиту и управљање ризиком Управе за ванредне ситуације у Крагујевцу ће у петак, 5. јуна, преузети, транспортовати и уништити пронађена експлозивна средства. Акција ће бити реализована у периоду од 10 до 14 часова, а обухвата уклањање експлозивно-реактивних средстава пронађених на подручју Шумадијског управног округа […]
Чланак Уништавање убојних средстава 5. јуна се појављује прво на .