Objavljeno: Petak, 5. jun 2026. 08:52:05
Ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Demo Beriša izjavio je danas da je paljenje mađarske zastave u Subotici čin koji treba osuditi, jer to ne treba da remeti odnos koji je država napravila sa manjinama, i poručio da Srbija neće dozvoliti da se dogodi bilo šta što bi moglo da ugrozi taj odnos.