EXIT to Montenegro donosi još svetskih zvezda: Evo ko će otvoriti letnju sezonu u Ulcinju, a ko će je zatvoriti krajem avgusta u Budvi!
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Nakon što su već potvrđena neka od najvećih imena svetske elektronske i festivalske scene poput Peggy Gou, Charlotte de Witte, Hugela, Johna Newmana, Maceo Plexa, EXIT to Montenegro dobija nova pojačanja! Premijerno u Crnoj Gori nastupiće trojica velikana koji postavljaju standarde savremene elektronske muzike: Argy, najzvučniji predstavnik nove globalne elektronske generacije, zatim jedno od najuticajnijih imena globalne house i tech-house scene, Jamie Jones, a priču zaokružuje nemački techno vizionar Stephan Bodzin svojim jedinstvenim live nastupom.
.. nastavite čitanje ...