Objavljeno: Petak, 5. jun 2026. 17:10:00

Pénteken dr. prof. Nebojša Tasić, az egészségügy-miniszter segédje Kishegyesen, a Dr. Márton Sándor Egészségház részlegeiben járt. A vendég az egészségügyi minisztérium és a Dr. Milan Jovanović Batut Szerbiai Közegészségügyi Intézet által szervezett Egészségkaraván kezdeményezés keretében járt a községben.
Szerző: L.J,