Objavljeno: Petak, 5. jun 2026. 19:55:00

A belgrádi rendőrség őrizetbe vett egy férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy 2023 és 2026 között lőfegyverrel fenyegetőzve több mint 1,7 millió dinárt rabolt el két kereskedelmi lánc belgrádi üzleteiből – közölte a
Szerző: Magyar Szó online