ПОЧЕО 44. МЕЂУНАРОДНИ КАДЕТСКИ МЕМОРИЈАЛ „СТЕВАН НЕШТИЦКИ“ Новосађани и Бањалучани братски, по пола
Dnevnik
Свечаним дефилеом екипа на терену стадиона „Карађорђе“ у Новом Саду почео је Међународни кадетски меморијал „Стеван Нештицки“, којим ФК Војводина чува и негује успомену на трагично преминулог члана прве шампионске генерације и капитена младе југословенске репрезентације шездесетих година прошлог века. У 44. издању најстаријег турнира у том узрасту на континенту учествује шест екипа: у групи А су Војводина, Осијек и бањалучки Борац, а у групи Б играће Партизан, подгорички Стари аеродром и бранилац трофеја Зенит из Санкт Петербурга.
.. nastavite čitanje ...