Пауновић после дебакла: „Најбоље да заборавимо све ово“
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Фудбалери Србије поражени су од Мексика резултатом 5:1, а после дебакла у Толуки селектор Вељко Пауновић сматра да су без обзира на крајњи исход Орлови дали све од себе.
.. nastavite čitanje ...