Фудбалски клуб Раднички 1923 налази се пред великим организационим променама. Након одласка првог човека клуба, Игора Конатара, редове Шумадинаца напустио је и спортски директор Славко Перовић. Перовић, који је уз Конатара важио за кључну фигуру у историјским успесима клуба у последњих неколико година, огласио се саопштењем након пет и по година проведених у Крагујевцу. Он […]
Чланак Перовић: Одлазим тужан али испуњен и поносан се појављује прво на .