Vladimir Mihić nakon otkaza i poslednjeg časa na Filozofskom fakultetu: „Da mogu sve bih ponovio, neke stvari uradio bih još drastičnije“
Dnevni list Danas
Vladimir Mihić nakon otkaza i poslednjeg časa na Filozofskom fakultetu: "Da mogu sve bih ponovio, neke stvari uradio bih još drastičnije" 2Vladimir Mihić, održao je danas poslednji čas na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, nakon što ga Senat nije reizabrao u zvanje vanrednog profesora, jer je prigovor na njegov izveštaj podneo dekan DIF-a Patrik Drid zbog Mihićevih javnih nastupa. Ovaj profesor za Danas kaže da mu je poslednji čas teško pao, ali da je na kraju, ipak, uspeo da ga održi.
.. nastavite čitanje ...