Objavljeno: Petak, 5. jun 2026. 13:55:00

Aleksandar Vučić államfő kijelentette, hogy a montenegrói állampolgárok szívesen látott vendégek Szerbiában, és feltette a kérdést: miként válhattak nemzetbiztonsági kockázattá azok a férfiak, akiket szerdán Tivatból visszaküldtek Belgrádba, amikor korábban önkéntesként segítettek a lušticai félszigeten keletkezett tüzek oltásában.
Szerző: Magyar Szó online