Balint održao predavanje u Mađarskoj akademiji nauka u Budimpešti
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Ministar nauke, tehnološkog razvoja i inovacija akademik Bela Balint održao je predavanje u Budimpešti kao spoljni član Mađarske akademije nauka sa temom "Terapijska afereza zasnovana na dokazima: pravi pacijent - odgovarajući postupak - optimalno vreme".
.. nastavite čitanje ...