Objavljeno: Subota, 6. jun 2026. 11:21:31
U Centru za fizičku kulturu "Drago Jovović" u Vrbasu Opštinska organizacija invalida rada organizovala je juče Radionicu-školu slikanja odnosno likovnu koloniju. Okupila je ljubitelje slikanja, amatere iz opštine, ali i iz drugih mesta.