Рускиња после победе над Украјинком: „Драго ми је што сам се осветила“
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Руска тенисерка Мира Андрејева изјавила је да је срећна што се осветила за пораз од Украјинке Марте Костјук у финалу ВТА 1000 турнира у Мадриду и што ће играти у свом првом финалу гренд слема.
.. nastavite čitanje ...