"Ako nemaš decu sebična si, ako imaš dosadna si": Koga društvo u Srbiji više osuđuje - "nemajke" ili "mamike"?
Telegraf - Najnovije vesti
Živimo u društvu u kojem je ženi nemoguće da pobedi, jer šta god da izabere - biće kriva. Ako odluči da nema decu, dobiće etiketu sebične "nemajke".
.. nastavite čitanje ...