Objavljeno: Nedelja, 7. jun 2026. 18:49:00

PREDSEDNIK Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izjavio je danas da su "hrvatski mediji i blokaderi iz Srbije i dva dana nakon Samita u Tivtu na aparatima” i poručio da će Srbija svojim rezultatima "uvek blokirati njihove laži i mržnju".