Objavljeno: Nedelja, 7. jun 2026. 19:38:00

POSLANIČKI kandidati iz Srpske liste Marko Arsić i Milan Joksimović glasali su na vanrednim parlamentarnim izborima u Batusu i Lepini, a svoje glasačko pravo iskoristio je i gradonačelnik Gračanice Novak Živić u Lapljem Selu.