Zverev posle osvajanja RG: "Već sam malo pijan, ako me nazovete najgorim igračem koji je osvojio GS..."
Telegraf - Najnovije vesti
Aleksander Zverev savladao je Flavija Kobolija i osvojio prvu grend slem titulu u karijeri, a na konferenciji je bio veoma srećan.
.. nastavite čitanje ...