Életre kelt a művészet és a gasztronómia
Magyar Szó
Vasárnap este ért véget az első alkalommal megszervezett Art Piknik GastroFest Óbecsén. A háromnapos rendezvény idejére az Erdőtelepítők parkja a művészet, a gasztronómia, a zene és a közösségi együttlét találkozóhelyévé alakult, ahol minden korosztály találhatott magának érdekes programot. Szerző: kábé
.. nastavite čitanje ...