Objavljeno: Ponedeljak, 8. jun 2026. 20:52:10
Američke snage su juče onesposobile naftni tanker u Omanskom zalivu nakon što je brod navodno prekršio pomorsku blokadu Irana pokušavajući da uplovi u iransku luku, saopštilo je Centralno zapovedništvo američke vojske (CENTCOM).