Градоначелник Крагујевца Никола Дашић и генерални директор ФК Раднички 1923 Игор Конатар разговарали су данас у Градској кући о будућности клуба, а на састанку је постигнут договор о наставку сарадње, чиме је обезбеђен континуитет у функционисању једног од најуспешнијих спортских колектива у граду. Разговор је потврдио да су стабилност клуба, очување континуитета и амбиција да […]
Чланак Дашић: Игора Конатара сматрам најуспешнијим директором у историји клуба и желим да он остане на челу Радничког се појављује прво на .