MARIVEX VIŠE NE PLOVI... CENTCOM objavio da su amerikanci napali još jedan tanker
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

AMERIČKE snage napale su i onesposobile naftni tanker pod zastavom Palaua u Omanskom zalivu, dok se taj brod bez tereta kretao ka Iranu, saopštila je danas Centralna komanda američke vojske (CENTCOM/CENTCOM).
.. nastavite čitanje ...