Ministar Đurić dočekao predsednika Angole: Otvara se novo poglavlje saradnje
Vesti Online

Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić dočekao je danas na aerodromu „Nikola Tesla“ u Beogradu predsednika Republike Angole Žoao Manuela Gonsalveša Lorensa, koji će u narednim danima boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji. Šef srpske diplomatije poželeo je gostu srdačnu dobrodošlicu i istakao da poseta, koja dolazi godinu dana nakon obeležavanja 50 godina diplomatskih odnosa […]

Чланак Ministar Đurić dočekao predsednika Angole: Otvara se novo poglavlje saradnje се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...