Povezani na mrežama, usamljeni u stvarnosti - Novosadski omladinski forum nudi mladima prostor za podršku
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Iako zbog društvenih mreža deluje da smo bliži jedni drugima nego ikad, sve više mladih govori o osećaju usamljenosti, nepripadanja i teškoćama u stvaranju bliskih odnosa. Posebno je izazovno nakon preseljenja u novi grad, promene škole, fakulteta ili drugih životnih okolnosti, a upravo na ovaj problem u Novom Sadu odgovara jedna posebna inicijativa.
.. nastavite čitanje ...