Slavlje u domu Nataše Bekvalac: Pevačica se oglasila najlepšim vestima - "Dobićemo bebu"
Srbija Danas
U domu Nataše Bekvalac danas je poseban razlog za slavlje. Pevačica se oglasila na društvenim mrežama i sa pratiocima podelila radosne vesti koje su obradovale čitavu porodicu, a sreću zbog prinove koja stiže ne krije.
.. nastavite čitanje ...